Какво e Школа БГ Ваучери?

Shkola.bg/offers – Ваучери за курсове, уроци и обучения.
Онлайн система за генериране и управление на промо оферти. Ние създаваме моста между тези, които предлагат обучение и тези, които търсят знания. Всичко нобходимо за използването на платформата е браузър и достъп до интернет.

Идеята на платформата е да предложи бърз и лесен достъп до огромно разнообразие от курсове и обучения на атрактивни цени. Под формата на ваучери,  ще откриете: Езикови курсове, Музикални, Спортни, Шофьорски курсове, БЕЛ, Математика и др.

Ваучерите ще ви осигурят отстъпки от цените на услугите, които могат да бъдат закупени от съответния краен изпълнител/търговец. Всички търговци може да видите тук. Със закупуването на ваучер придобивате правото да ползвате услуги на преференциални цени. Всичко това е част от една общност, социална мрежа с образователна цел, каквато е Школа БГ.

Забравена парола
Сравняване на Ваучери