Частно училище в Банкя - ДЪГА
  • Банкя, ул. Царибродска №5
  • 0885 633 306 | 0879 350 531 | 0894 528 128
  • office@dagajunior.com | dagajunior@abv.bg

Частно основно училище и частна детска градина „ДЪГА“ се намира в гр. Банкя и се помещава в най-голямата сграда на Балканския полуостров, проектирана и строена за нуждите на децата.

ДЪГА е член на Българската асоциация на частните училища (БАЧУ), Движението за съвременно училище в България (ДСУБ) и Скаутското движение в България (СДБ).

ДЪГА работи по европейски проекти с партньори училища от Белгия, Великобритания, Латвия и др. „ДЪГА“ е мястото, където децата Ви ще бъдат обучавани, възпитавани и обичани!

Частна детска градина „ДЪГА“ се намира в гр. Банкя, на около 10 км. западно от столицата, който е вълшебно съчетание на планински въздух и минерална вода. Детската градина е разположена в най-слънчевите ни помещения. Разполагаме с отделни стаи за игра, музика, рисуване, хранене.

Стаите са уютни, топли и цветни, за да направим живота на нашите деца слънчев и весел. Тоалетните са шарени и чисти, за да се чувстват децата комфортно. Мивките се понижени и съобразени с ръста на децата. Ние посрещаме децата с усмивка, ще ги прегърнем и успокоим, ако се чувстват неспокойни.

Ще им помогнем да се съблекат и подготвят за веселия ден, който ги очаква, но и ще ги учим да бъдат самостоятелни. Ние говорим с тях като с големи и уважаваме техните желания и идеи.

Реномирани Частни училища в Банкя

Частно основно училище „ДЪГА“ се намира в гр. Банкя, на около 10 км. западно от столицата, което е вълшебно съчетание на планински въздух и минерална вода.

Цялостната концепция на училището е подчинена на пълноценното формиране на личността на ученика в интелектуално, естетическо и физическо отношение.

+ Частна Детска Градина

+ Частно Основно Училище
Реномирани Частни училища в Банкя

• Целодневно обучение