• Автор
  • #10622

Привет на всички,
    имам две момчета в 6’ти и 7’ми клас и искам да започнат по-здълбочено изучване на английски език. Те в училище имат часове по английски, но твърде недостатъчно (4 часа на седмица). Знам, някой ще каже, защо не сте ги записали в английската гимназия. Ми то това е идеята. Приемът е след седми клас и искам да започнат подготовката си още сега (за големия е точно навреме).

Създавам темата, защото рових доста в нета и никъде не откривам нещо като списък с мнения (позитивни или отрицателни) за езиковите школи и центрове в София. Изобщо как да се доверим на дадена школа, че ще получим качеството за което ще заплатим. Реклами и обещания много 🙂 практиката ми е показала, че тези с „големите реклами“ обикновенно разчитат само на рекламата си вместо на качеството.
    Прочетох, че има и много новосъздадени такива, при които не се знае изобщо какво ще предложат (то май това зависи от самите преподаватели), а пък много от старите школи и центрове са се самозабравили и са го ударили на печалба. ..забравили са какво качество е необходимо за предаване знанията на курсистите.

В случая тук говорим за „Английски за деца“ и най-важното за мен е съотношението цена/качество.

Идеята и молбата ми към вас е, ако сте ходили някъде на курсове по английски, френски, испански и т.н. и сте доволни или пък не, да споделите опит.

Ще се радвам на всички отзиви, защото само така ще можем да си бъдем полезни в морето от информация.

Благодаря предварително.

#10634

Жени Петкова
    Участник

Теб само за курсове по английски ли те интересува или … ? Защото аз записах дъщеря си на Испански в една школа в центъра.
    За един месец събрах доста положителни отзиви и от дъщеря ми и от други родители с които се срещам, когато ходя да я взимам.

#10638

ANFO
    Участник

Аз съм много доволен от курсовете на NEW LEADER. Малки групи, добри преподаватели и повече от приемливи цени.

#10639

Diana
    Участник

Аз също съм карала две нива в New leader и също съм много доволна. Школата се намира на Дондуков. Не знам, обаче дали имат детски групи. Влез им в сайта и най-добре пусни запитване. Успех!

#10640

Участник

Ами да, по принцип за курсове по английски става въпрос, но предполагам, че ще бъде интересно и полезно да има актуално инфо (2018 година) за всякакви курсове на територията на София.
    И все пак, къде ходите на Испански??

Аз понамерих доста школи, скоро ще ги публикувам, ако администраторите разрешат разбира се. И ще ви кажа на какво съм се спрял 😉

Поздрави.

#10641

Жени Петкова
    Участник

Ами ние сме в езикова школа ИБЕРИКА – те са специализирани само в преподаването на испански език.
    Има вече много други школи по испански език, но те предлагат езикови обучение и по Английски, Немски и тн.

#10642

Школа БГ
    Отговорник

@maxwell Може да ги публикувате стига да не са с линкове, защото това няма да се отрази добре 🙂 Прочетете правилата на форума, моля!

#10695

Димитър Колев
    Участник

Изкарах B1 и B2 в езиков център Екатерина. Много съм доволен! Много добро отношение, групите не са големи и се обръща внимание на всеки индивидуално. Преди да започна курсовете, английският ми беше под всякаква критика. С приятели два пъти ходихме на бригада и добре, че бяха те (някои от тях ме уверяваха, че ще науча английския там, но не се получи точно така). След като изкарах двете нива, започнах работа именно с английски и вече втора година съм на тази позиция.

#10792

Участник

Ето го и списъка, който обещах и за който имах време да проверя всяка една от възможностите за Английски език в София. Щеше да е хубаво да са със линкове към сайтовете на школите.

Ето го и списъка:

Britanica
    Езикови училища Интелект
    Акредитиран езиков и изпитен център АВО
    Училища Европа
    Фарос
    Езиков център Елпида
    Учебен център Елина
    Образователен център Advance
    Fusion Academy
    Езикова школа Акцент
    Алианс
    Езиков център Нов стандарт
    Училища Максимус
    Образователен център – Медиа
    English Language Center
    International House Sofia
    Учебен център МаксимУм
    Международна фондация Св. Св. Кирил и Методий
    Училища Хай Тайм
    Американски колеж в София
    Космос
    Berlitz
    Езикова школа Престиж
    Британско-български информационен и езиков център
    Британски съвет
    Департамент за езиково и специализирано обучение към СУ
    =================================================
    Едва ли това са всички възможности за английски в София, ако съм пропуснал нещо качествено, чувствайте се свободни да добавяте 😉

#11908

Здравейте, ние нямаме детски групи. Най-младите учащи при нас са тинейджъри (от 8ми клас нагоре). Успех!

#12139

Здравейте, пропуснали сте ни, но и ние сме добри:) Езиков Център КОЛУМБ, намираме се на ул.Г.С. Раковски 99, в сградата на ЦКС. Предлагаме добро качество на приемливи цени и вече 10 години сме на пазара. Курсове за деца и възрастни по английски, немски, испански език. Курсове за гимназисти и фирмени обучения.
    Успешна нова учебна година!

Преглеждане на 11 съобщения - от 1 до 11 (от всички 11)

за да можеш да пишеш тук.