Темата съдържа 0 отговори, има 1 участник и беше последно редактирана от  Детска езикова школа Слънчоглед на преди 10 месеца.

• Автор
  • #9600

НОВО!!!
    Приятели, искаме да ви разкажем за новия курс, който организираме за 4,5 годишни деца.
    АНГЛИЙСКИ + ЙОГА
    В събота от 11 до 12:30 ч. децата ще учат английски по забавен и оригинален начин. Курсът включва 60 мин. занимания по английски език и 30 мин. занимания по йога, които също ще се водят на английски.

Правим го, защото сме уверени, че това е прекрасна комбинация. Ученето чрез движения влияе добре на запаметяването и концентрацията, подобрява физическата кординация и развива комуникативните способности.
    Курсът по йога ще се води от Анелия Ненчева – сертифициран йога инструктор с голям опит и отличен английски език.

Стартираме на 11 февруари и продължаваме до 3-ти юни.За записване и допълнителна информация не се колебайте да се обадите на : 0885 294 333
    Подарете на децата си прекрасни емоции!

Преглеждане на 1 съобщение (от всички 1)

Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.