• Автор
  • #12905

astoria
    Участник

Езиков център Асториа Груп организира групово обучение по английски език ниво А1. Обучението включва 60 учебни часа, през които се покрива цялото езиково ниво А1 по общата европейска езикова рамка. На края на курса се полага изпит и се издава сертификат за покритото ниво на съответния език. Вижте повече информация за стартиращите групи по Английски език в страницата ни курсове по английски език.
    Продължителност:18 посещения
    Пакет 60 учебни часа
    График: понеделник и четвъртък 19.00 – 21.00
    Цена: 240 лева
    Какво включват обученията?
    💰Пакетът от 60 учебни часа включва:
    → 54 учебни часа присъствено лекционно обучение (18 лекции по 3 учебни часа)
    → 8 седмичен достъп до онлайн практически упражнения по четири компонента – слушане с разбиране, четене с разбиране, граматика и упражнения
    → 6 уч. часа тестове за самооценка. Обучението включва упражнения, лексика, ролеви игри и усвояване на четирите основни умения при изучаване на чужд език: говорене, слушане, четене и писане. Обучението е съобразено с изискванията на Общо-европейската езикова рамка.
    За повече информация и записване може да заповядате на адрес гр. Варна, ул. Мусала №1 или да ни потърсите на телефон 0890320053.

Преглеждане на 1 съобщение (от всички 1)

Трябва да влезете в профила си, за да отговорите в темата.