Адрес гр. Варна, Поп Харитон 1, ет.1
Телефони 052 622 445 | 0888 006 625 | 0886 415 805
Email sofos_consult@abv.bg
МАПК4 www.sofos.bg

Образователен център Софос Консулт е създаден през март 2012 година. Като Център за професионално обучение е регистриран от Националната агенция за професионално образование и обучение с лицензия № 2012121003/28.09.2012 г.

ЦПО към Софос Консулт има право за обучение по 10 специалности от 8 професии по 5 направления. Областите на обучение са:

♦ ИКОНОМИКА
♦ СТРОИТЕЛСТВО
♦ КОМПЮТРИ
♦ ТУРИЗЪМ
♦ СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ

Курсовете, които предлагаме, са с одобрени програми и са съобразени с Държавнте образователни изисквания на МОMН за придобиване на професионална квалификация и обучение. Центърът разполага с необходимите материални бази за извършване на теоритическото и практическо обучение по предлаганите образователни курсове. Преподавателският състав са специалисти, утвърдени с богат професионален опит.

[box title=“Обучения“ color=“#333333″]
[spoiler title=“ПРОФЕСИОНАЛНИ ОБУЧЕНИЯ ПО ПРОФЕСИИ“ open=“0″ style=“2″]
♦ Оперативен счетоводител
♦ Финансист
♦ Графичен дизайнер
♦ Екскурзовод
♦ Администратор в хотелиерството
♦ Строителен техник
♦ Сътрудник социални дейности.
♦ Работа с деца и възрастни с увреждания и хронични заболявания
♦ Сътрудник социални дейности.
♦ Работа с деца и семейства в риск.
♦ Социална работа и консултиране. Подпомагане на деца.
♦ Социална работа и консултиране. Подпомагане на възрастни.
[/spoiler]
[spoiler title=“ПРОФЕСИОНАЛНО ОБУЧЕНИЕ ПО ЧАСТ ОТ ПРОФЕСИЯТА“ open=“0″ style=“2″]
♦ ТРЗ и личен състав
♦ Туристическа анимация
♦ Работа с AUTOCAD
♦ Работа с CorelDraw
♦ Работа с ADOBE PHOTOSHOP
[spoiler title=“ЕЗИКОВИ ОБУЧЕНИЯ“ open=“0″ style=“2″]
♦ Английски език
♦ Немски език
♦ Руски език
♦ Испански език
♦ Италиански език
♦ Френски език
[/box]

[note color=“cccccc“] ВАЛИДИРАНЕ НА ЗНАНИЯ

shkola_bgЦПО към Софос Консулт ООД предлага възможност на всеки, който има най-малко 6 месеца трудов стаж по професия, (удостоверен с препис-извлечение от трудовата книжка) но не притежава диплома по професията, да положи само изпит по теория и практика, за да удостовери и сертифицира своите професионални компетентности.

Всички, които отговарят на посоченото по-горе условие имат възможност да проверят своите знания и възможности и да получат официални, признати от МОМН и НАПОО документи:

♦ СВИДЕТЕЛСТВО ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ
♦ УДОСТОВЕРЕНИЕ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ОБУЧЕНИЕ
[/note]

[button link=“http://www.sofos.bg/%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D1%80%D0%B8/“ color=“#ff6600″ size=“4″ style=“2″ dark=“1″ radius=“auto“ target=“blank“]НАШИ ПАРТНЬОРИ[/button]